Połącz...

Kierownik Zespołu ds. Obsługi Klienta

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 139559

Dla międzynarodowej firmy z Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika Zespołu ds. Obsługi Klienta.

Zakres zadań:

  • koordynowanie pracy kilkunastoosobowego międzynarodowego zespołu konsultantów.
  • budowanie pozytywnych relacji z klientami zewnętrznymi oraz pracownikami innych działów w firmie.
  • odpowiedzialność za realizację przez zespół wyznaczonych celów biznesowych.

Wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem w międzynarodowej organizacji.
  • biegła znajomość języka angielskiego.
  • wykształcenie wyższe.
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne.

Korzyści

  • udział w ciekawych projektach.
  • konkurencyjny pakiet benefitów pozapłacowych.
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule wiadomości.

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | IT and Telekomunikacja | Proces / usługi IT | Obsługa klienta | Finanse SSC / BPO | IT | Lider zespołu | BPO | Call center | Klient | Helpdesk | Sieci | Techniczny | Governor