Połącz...

Kierownik utrzymania ruchu ze znajomością j. angielskiego

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 135175

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, w związku z podniesieniem poziomu produkcji i powiększeniem kadry pracowniczej, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko: Kierownik utrzymania ruchu z językiem angielskim.

Zakres obowiązków:

  • koordynacja i zarządzanie projektami nowych uruchomień i prac inwestycyjnych
  • zarządzenie podległym zespołem
  • nadzorowanie pracy podległego parku maszynowego, analiza przyczyn i skutków awarii oraz kontrola wykonywania napraw
  • udział w projektach udoskonalania procesów zarządzania parkiem maszynowym
  • opracowywanie i prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej
  • współpraca z działami wewnętrznymi m.in. w celu wdrożenia zmian na liniach produkcyjnych
  • bezpośrednia współpraca z działem produkcji w zakresie doskonalenia procesów i poprawy wydajności

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Maintenance Manager, Technical Manager
  • znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z utrzymaniem ruchu w firmie produkcyjnej
  • doświadczenie we wdrażaniu projektów dotyczących modernizacji i nowych uruchomień
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • bardzo dobra znajomość przepisów BHP
  • inicjatywa w działaniu
  • samodyscyplina i umiejętność organizacji pracy własnej oraz zespołu

Korzyści

  • praca w systemie jednozmianowym
  • możliwość brania udziału w nowych uruchomieniach i projektach
  • pakiet szkoleń wdrażających
  • możliwość współpracy z zagranicą
  • bardzo dobra atmosfera pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Automatyka | Obsługa / serwis | Inżynieria | Przemysł | Produkcja | Wsparcie techniczne | Technik | Lider zespołu | Supervisor | Kierownik zmiany | Kierownik / menedżer | Inżynier | Koordynator | Monter | Dyrektor | Narzędziowiec | Specjalista | Inżynier procesu | Planista | Montaż | Automatyka | Utrzymanie | Obróbka skrawaniem | Motoryzacja |