Połącz...

Kierownik Utrzymania Ruchu

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 2 dni temu
Kontakt Maria Zdzierak
Nr Ref. 4-30-41296

Dla naszego Klienta, dużej, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Poznania

Zadania:

  • Odpowiedzialność za zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu na terenie firmy;
  • Zarządzanie zespolem;
  • Codzienne koordynowanie, planowanie pracy, motywowanie, wsparcie merytoryczne liderów i specjalistów Utrzymania Ruchu;
  • Projektowanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań technicznych;
  • Wdrażanie i utrzymywanie międznarodowych standardów;
  • Zapewnienie sprawności technicznej obiektu;
  • Organizacja pracy działu technicznego, zapewniająca efektywne wykorzystanie zasobów i osiąganie założonych celów;
  • Nadzór nad infrastrukturą techniczną i zarządzanie parkiem maszynowym w celu realizacji planów;
  • Planowanie i kontrola budżetów podległych obszarów;
  • Aktywny udział w projektach inwestycyjnych oraz optymalizacyjnych;
  • Nieustanne podnoszenie efektywności;
  • Zapewnienie przestrzegania przepisów BHP;

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektryka, elektronika, automatyka);
  • Udokumentowane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w obszrze produkcji;
  • Bogata wiedza z obszaru mechaniki, elektryki, automatyki i utrzymania infrastruktury budynków;
  • Doświadczenie w rozwiązywaniu problemów technicznych w dziale utrzymania ruchu;
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim w mowie i piśmie;
  • Komunikatywność, dobra organizacja;
  • Wysoko rozwinięte kompetencje przywódcze;
  • Nastawienie na współpracę zespołową i orientacja biznesowa;

  • Współpraca z profesjonalistami w środowisku międzynarodowym;
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji i rozpoznawalnej marce;
  • Rozwój posiadanych kwalifikacji i kompetencji;
  • Przyjazne środowisko pracy w nowoczesnej firmie;
  • Wysokie standardy pracy;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/inzynieria/

Produkcja and zakupy and logistyka | Inżynieria | Automatyka | Produkcja | Elektryka | Mechanika | Przemysł | Logistyka | Dyrektor | Kierownik / menedżer | Supervisor | Lider zespołu | Motoryzacja | Produkcja | SEP | Automatyka | Klimatyzacja / wentylacja | Montaż | Elektryka | Środowiskowy | Obiekt | Ochrona przeciwpożarowa | Wdrażanie | Hydraulika | HVAC | Wytwórczy | Utrzymanie | Obróbka skrawaniem | Mechaniczny | Mechatronika | Pneumatyka | PLC | Zamówienia | Projekt | Techniczny | Magazyn | Technical director