Kierownik Projektów Konsultingowych (sektor ochrony zdrowia)

Lokalizacja Łódź
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 8 500 - 13 000 PLN/m
Opublikowane 10 dni temu
Nr Ref. 9-14-45409

Dla jednego z naszych klientów - międzynarodowej firmy konsultingowej z Łodzi - poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika Projektów z sektora ochrony zdrowia i opieki społecznej.

Zakres zadań:

  • udział w projektach konsultingowych dotyczących sektora ochrony zdrowia, w tym m.in. tworzenie strategii, modelowanie finansowe, badanie rynku, analiza procesu biznesowego.
  • rozwój relacji biznesowych z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów do współpracy, udział w przetargach.
  • monitorowanie sektora ochrony zdrowia i opieki społecznej w Polsce.
  • udział w konferencjach i innych eventach branżowych.
  • współpraca z zagranicznymi oddziałami Firmy.

Wymagania

  • min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze zarządzania projektami.
  • znajomość sektora opieki zdrowotnej i społecznej w Polsce.
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • wykształcenie wyższe.
  • proaktywność i samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole.
  • mile widziane certyfikaty z obszaru zarządzania projektami.

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji.
  • możliwość udziału w ciekawych projektach.
  • wewnętrzne szkolenia w Polsce i za granicą.
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
  • pakiet dodatkowych benefitów.
  • przyjazna atmosfera w zespole.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Medycyna i farmaceutyka | Sprzedaż and Marketing | Medycyna | Sprzedaż | Kierownik / menedżer | Badacz naukowy | Kierownik / menedżer projektu | Opieka zdrowotna | Project Manager