Połącz...

Kierownik produkcji nieseryjnej – konstrukcje stalowe

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 138057

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy doświadczonej osoby gotowej objąć stanowisko: Kierownik produkcji nieseryjnej – konstrukcje stalowe

Zakres obowiązków:

  • kompleksowe zarządzanie produkcją (wydziały montażu, spawania oraz lakiernia)
  • planowanie produkcji, procesów produkcyjnych i nadzór nad realizacją planów
  • nadzór nad obszarem jakości w produkcji (nadzorowanie wykonania zadań produkcyjnych w wymaganej ilości i w określonym czasie zgodnie z wymaganiami bezpieczeństwa oraz jakości, nadzór nad dokumentacją techniczną)
  • zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego (m.in. zarządzanie parkiem maszynowym)
  • koordynowanie projektów związanych z obszarem Lean Manufacturing
  • zarządzanie personelem produkcyjnym oraz we współpracy z działem HR - sporządzanie planu szkoleń, systemów motywacyjnych oraz rekrutacja nowych pracowników

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną
  • min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu produkcją (preferowane doświadczanie w obszarze konstrukcji stalowych i produkcji nieseryjnej)
  • wiedza i doświadczenie z zakresu zarządzania procesami produkcyjnymi i analizy ryzyka
  • szeroka wiedza o produktach i technologiach produkcji, znajomość wytwarzania konstrukcji stalowych spawanych oraz produkcji maszyn i urządzeń, wiedza na temat norm i procedur, m.in. ISO
  • samodzielność i inicjatywa w podejmowaniu działań optymalizacyjnych w obszarze zarządzania produkcją
  • zdolności przywódcze i negocjacyjne

Korzyści

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szeroki zakres uprawnień i samodzielność w swoim obszarze
  • zatrudnienie w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • możliwość szkoleń i rozwoju w strukturach firmy

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/inzynieria/

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Automatyka | Przemysł ciężki | Przemysł | Produkcja | Koordynator | Dyrektor | Inżynier | Kierownik / menedżer | Kosztorysant | Kierownik zmiany | Supervisor | Spawacz | Spawanie | Starszy / starsza | Prototyp | Proces | Plastik | Odlewanie | Metalurgia | Metal | Materiały | Obróbka skrawaniem | Lean | Montaż |