Połącz...

Kierownik produkcji – branża tworzyw sztucznych

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137163

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, w związku z dalszym rozwojem i pozyskaniem nowych klientów, poszukujemy doświadczonego Kandydata gotowego podjąć pracę na stanowisku: Manager produkcji – tworzywa sztuczne.

Obowiązki:

  • kompleksowe zarządzanie zakładem produkcyjnym o wysokim stopniu automatyzacji produkcji
  • zapewnienie sprawnego działania podległych działów (produkcja, UR, administracja, magazyn)
  • odpowiedzialność za realizację zaplanowanych celów produkcyjnych
  • współpraca z klientami i dostawcami celem realizacji założonych celów
  • współpraca z przełożonymi z zagranicy - raportowanie wyników
  • nadzór nad przestrzeganiem obowiązujących przepisów prawa i BHP
  • znajomość procesów związany z przetwórstwem tworzyw sztucznych

Wymagania

  • wykształcenie techniczne
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną
  • min. 5 – 7 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku managera lub kierownika produkcji w firmie produkcyjnej
  • znajomość i doświadczenie w pracy w branży tworzyw sztucznych
  • doświadczenie w organizacji pracy i zarządzaniu podległym zespołem
  • umiejętność planowania i zarządzania procesami produkcji
  • dodatkowym atutem będzie znajomość narzędzi i technik zgodnych z koncepcją Lean Management
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i organizacyjnych
  • mile widziani będą również kandydaci z branży Automotive mający doświadczenie w obszarze procesów przetwórstwa tworzyw sztucznych

Korzyści

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w międzynarodowej, stabilnej firmie
  • narzędzia pracy: samochód, telefon komórkowy, laptop
  • samodzielne stanowisko pracy z możliwością implementacji własnych rozwiązań
  • bogaty pakiet szkoleń
  • możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Produkcja and zakupy and logistyka | Produkcja | Inżynieria | Kierownik / menedżer | Fabryka | Proces | Produkcja | Wtrysk | Opakowania | Ekstruzja | Plastik |