Połącz...

Kierownik Produkcji

Lokalizacja Województwo Łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Kontakt Ewa Wachowicz
Nr Ref. 9-21-49929

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży FMCG, poszukujemy obecnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Kierownik Produkcjii

Obowiązki:

  • Kierowanie i nadzór nad Działem Produkcji
  • Kontrolowanie jakości produkcji, wdrażanie nowych metod produkcyjnych poprzez ścisłą współpracę z innymi działami
  • Odpowiedzialność za procedury ISO w dziale produkcji
  • Tworzenie szczegółowych raportów produkcyjnych
  • Odpowiedzialność za realizację przyjętych celów
  • Opracowanie instrukcji operacyjnych
  • Udział we wdrażaniu nowych projektów
  • Efektywne zarządzanie podległymi pracownikami
  • Udział w planowaniu budżetu produkcji oraz efektywne nim zarządzanie

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w zarządzaniu większą grupą pracowników
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi zarządzania projektami i lean manufacturing
  • Praktyczna wiedza z zakresu procesów produkcyjnych, nowych technologii i standardów
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i rysunku technicznego
  • Znajomość systemu SAP będzie atutem

Korzyści

  • Stabilne zatrudnienie w miedzynarodowej firmie
  • Praca w nowoczesnym parku maszynowym i nowym zakładzie
  • Szeroki pakiet benefitów, m.in: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, darmowy transport do i z miejsca pracy, dofinansowanie posiłków, ZFSS, deputat produktowy.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Elektronika | Przemysł | Kupno | Logistyka | Inżynieria | Produkcja | Inżynier | Technik | Koordynator | Kierownik / menedżer | PLC | SEP | FMCG | Ogólny | Logistyka | Wytwórczy | Materiały | Sprzedaż | Techniczny | Associate producer