Połącz...

Kierownik Produkcji

Lokalizacja pomorskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 10 000 - 12 000 PLN/m
Opublikowane 3 miesięcy temu
Kontakt Maria Zdzierak
Nr Ref. 4-30-49637

Dla naszego klienta - globalnej firmy produkcyjnej, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Kierownika Produkcji

Miejsce pracy: okolice Gdańska

Obowiązki:

  • Organizacja pracy obszaru produkcji w sposób zapewniający efektywne wykorzystanie zasobów i osiąganie założonych wskaźników
  • Aktywny udział w projektach inwestycyjnych oraz optymalizacyjnych
  • Nieustanne podnoszenie efektywności procesów
  • Zarządzenie zespołem ok 100 osób i zapewnienie przestrzegania przez podległych pracowników obowiązujących procedur, instrukcji i zarządzeń w tym przepisów BHP
  • Monitorowanie poziomu realizacji założonych planów produkcyjnych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 3 -letnie doświadczenie w międzynarodowej firmie produkcyjnej w zarządzaniu zespołem utrzymania ruchu lub produkcyjnym
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów optymalizacyjnych
  • Znajomość KPI w utrzymaniu ruchu
  • Praktyczne umiejętności wykorzystania narzędzi Lean manufacturing
  • Szeroka wiedza techniczna
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Silna osobowość i wysokie kompetencje managerskie
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Nastawienie na osiąganie celów

Korzyści

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • Szkolenia
  • Pakiet benefitów
  • Premia

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=inzynieria

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Elektryka | Mechanika | Obsługa / serwis | Przemysł | Produkcja | Inżynieria | Automatyka | Kierownik / menedżer | Dyrektor | Koordynator | Elektryka | Obróbka skrawaniem | Utrzymanie | Wytwórczy | Mechaniczny | Mechatronika | Produkcja | Obsługa / serwis | SEP | Zmianowy | PLC | FMCG | Wdrażanie | Program | Sensory | Siłownik | Projekt | Electrician