Połącz...

Kierownik Liniowy (TL) – firma produkcyjna

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 18 dni temu
Nr Ref. 139818

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Liniowy (TL)

Miejsce pracy: Okolice Wrocławia

Główne obowiązki:

  • Planowanie, organizacja oraz nadzór nad obszarem produkcyjnym,
  • Koordynacja pracy zespołu i realizacji planów produkcyjnych
  • Szkolenia, wprowadzenie narzędzi ciągłego doskonalenia
  • Przestrzeganie procesów BHP

Wymagania

Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne,
  • Około 2 lat doświadczenia pracy na stanowisku kierowniczym w firmie produkcyjnej,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zepołem,
  • Dobrą znajomość języka angielskiego( codzienna komunikacja)
  • Znamomość narzędzi Lean

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Rynkowe wynagrodzenie oraz możliwośc uzyskania premii zadaniowych
  • Pakiet socjalny
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet szkoleń (w tym zagranicznych)
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila na adres wroclaw7@grafton.pl

Produkcja and zakupy and logistyka | Produkcja | Przemysł | Supervisor | Kierownik / menedżer | Lider zespołu | Proces | Szkolenie | Kaizen | Six Sigma | 5S | Zmianowy | Associate producer