Połącz...

Kierownik linii produkcyjnej - branża chemiczna

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 6 dni temu
Nr Ref. 134122

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z wieloletnią tradycją poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko: Kierownik linii produkcyjnej.

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie zespołem produkcyjnym (ok. 80 - 100 pracowników, w tym 2 brygadzistów)
  • odpowiedzialność za linię produkcyjną - wydział nadtlenków i nadestrów
  • planowanie i dbałość o efektywność procesu produkcyjnego
  • nadzór nad bezpieczną eksploatacją oraz właściwym utrzymaniem linii technologicznej
  • odpowiedzialność za przestrzeganie procedur stosowanych w firmie
  • przestrzeganie i monitorowanie stosowania obowiązującej w firmie organizacji pracy oraz regulaminów i innych instrukcji wewnętrznych w tym p. poż i BHP
  • współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (kierownik działu, kierownik zmiany), w ideale w braży chemicznej
  • mile widziana praktyczna wiedza z obszaru chemii i znajomość procesów w zakładzie o profilu chemicznym
  • zdolności przywódcze, umiejętność rozwiązywania problemów, analitycznego myślenia
  • charyzma, cechy liderskie
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • ciekawa praca w firmie o kulturze organizacyjnej opartej na wysokich standardach zarządzania zasobami ludzkimi
  • praca na samodzielnym stanowisku
  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej i wieloletniej tradycji

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule na nasz adres mailowy.

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Produkcja and zakupy and logistyka | Produkcja | Kierownik / menedżer | Dyrektor | Supervisor | FMCG |