Połącz...

Inspektor nadzoru – budownictwo mieszkaniowe

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Kontakt Maria Zdzierak
Nr Ref. 139648

Naszym Klientem jest uznana firma deweloperska, o stabilnej sytuacji na rynku. W związku z rozwojem struktur, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • Nadzór nad przebiegiem prac na placu budowy;
  • Kontrola dokumentacji dot. procesu inwestycyjnego;
  • Monitorowanie jakości materiałów i wykonanych prac;
  • Stała kontrola zgodności robót z obowiązującym harmonogramem budowy, wymogami inwestora oraz pozwoleniami budowlanymi;
  • Rozwiązywanie bieżących problemów;
  • Przygotowanie oraz dokonywanie odbioru robót;
  • Sprawdzanie ofert cenowych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane;
  • Min. 5 lat doświadczenia w obszarze budownictwa mieszkaniowego na podobnym stanowisku;
  • Praktyczna znajomość prawa budowlanego i procedur;
  • Uprawnienia budowlane do sprawowania funkcji inspektora nadzoru robót budowlanych;
  • Czynne prawo jazdy kat. B;

Korzyści

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Stabilność zatrudnienia;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Narzędzie niezbędne do pracy: samochód, laptop, telefon.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym.
Podane stawki wynagrodzeń są na podstawie badania wynagrodzeń prowadzonego przez Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie.
Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.)
Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Budownictwo and nieruchomości | Inżynieria | Analizy | Infrastruktura | Projektowanie | Nieruchomości | Publiczny | Specjalista | Supervisor | Budowniczy | Inżynieria lądowa i wodna | Rozwój | Projekt | Governor