Połącz...

Kierownik Kontraktu – Budownictwo Mieszkaniowe

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 17 dni temu
Kontakt Paulina Jaworska
Nr Ref. 139648

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z sektora budowlanego o ugruntowanej pozycji na polskim rynku. W związku z rozwojem struktur, poszukujemy nowej osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • Nawiązywanie oraz utrzymywanie kontaktów z Klientami firmy
  • Zaangażowanie w proces przygotowania oferty
  • Zarządzanie projektem od strony technicznej i finansowej
  • Nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót zgodnie z przyjętym harmonogramem
  • Tworzenie i kontrolowanie budżetu projektu
  • Analiza oraz weryfikacja dokumentacji budowy
  • Negocjowanie umów z dostawcami i podwykonawcami oraz nadzór nad ich realizacją
  • Sporządzanie dokumentacji prowadzonego projektu oraz raportowanie

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Doświadczenie w realizacji obiektów mieszkaniowych – warunek obligatoryjny
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym oraz w zarządzaniu projektami o wartości powyżej 20 mln zł (samodzielne planowanie i rozliczanie kosztów)
  • Wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne
  • Posiadanie uprawnień budowlanych będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana (kontakt z zagranicznymi Inwestorami)

Korzyści

  • Opieka medyczna (LuxMed)
  • Ubezpieczenie
  • Paczki i Bony na Święta
  • Karta Multisport/ Bilety do kina / Teatru
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Dofinansowanie do nauki/ szkoleń językowych
  • Samochód – również do celów prywatnych

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/praca-tymczasowa-outsourcing/

Budownictwo and nieruchomości | Analizy | Infrastruktura | Projektowanie | Kierownik / menedżer | Supervisor | Budowniczy | Governor