Połącz...

Kierownik Jakości

Lokalizacja Łódź
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 12 000 - 18 000 PLN/m
Opublikowane około rok temu
Kontakt Katarzyna Kołuda
Nr Ref. 9-21-49975

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży FMCG, poszukujemy obecnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Kierownik Jakości

Obowiązki:

  • Zapewnienie zgodnego ze specyfikacjami produktu i standardami produkcyjnymi procesu produkcyjnego
  • Zapewnienie poprawności i dostępności danych dotyczących jakości produktu oraz raportów dotyczących wydajności
  • Zapewnienie prawidłwego zarządzania procesem rozwoju nowych produktów
  • Analiza danych jakościowych produktu, danych procesowych, ocena jakości produktu i wydajności procesu
  • Pełnienie roli przedstawiciela Systemu Zarządzania Jakością dla podległego obszaru
  • Planowanie i przydzielanie wszystkich niezbędnych do pomiaru jakości urządzeń(QME), stosowanych do testów jakościowych produktu
  • Aktywne wsparcie doskonalenia procesu zarządzania jakością

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze jakości w firmie z sektora FMCG lub farmaceutycznego
  • Dobra lub bardzo dobra znajomość języka angielskiego, zarówno w formie pisemnej i ustnej
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • mozliwość rozwoju również w zagranicznych oddziałach firmy
  • szeroki pakiet benefitów (dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)
  • zapewnienie dojazdów do pracy

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Przemysł | Produkcja | Kierownik / menedżer | Lider zespołu | ISO 9001 | ISO | FMCG | Jakość | SAP | Quality Manager