Połącz...

Kierownik Apteki

Opublikowane 22 dni temu
Nr Ref. 1-13-40910

Dla naszego Klienta szukamy osoby na stanowisko: Kierownik Apteki

Miejsce pracy: Działdowo

Opis stanowiska:

  • obsługa pacjenta zgodnie ze standardami firmy
  • zarządzanie i nadzór nad działalnością apteki zgodnie z prawem farmaceutycznym oraz polityką firmy
  • kompleksowe zarządzanie personelem
  • współpraca z dostawcami i usługodawcami
  • reprezentowanie firmy w przypadku państwowych kontroli
  • współpraca z kierownikami innych aptek

Wymagania

  • wykształcenie wyższe farmaceutyczne
  • doświadczenie w zarządzaniu apteką
  • otwartość na pacjenta i chęć pomocy
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu
  • zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office), mile widziana znajomość Eurosoft
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Korzyści

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • stała praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • umowa o pracę
  • bogaty pakiet socjalny
  • szkolenie i możliwość dalszego rozwoju
  • możliwość udziału w innowacyjnych projektach firmowych

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=sprzedaz-marketing-logistyka

Sprzedaż and Marketing | Medycyna i farmaceutyka | Farmaceutyka | Sprzedaż | Kierownik / menedżer | Koordynator | Kierownik sklepu | Apteka | Farmaceutyczny | Leki na receptę | Sprzedaż | B2C | Farmaceutyka | Sieci handlowe | Sklep | Pharmacy Manager