Połącz...

Kierowca

Lokalizacja Warsaw
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 2 500 - 3 000 PLN/m
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 1-13-42252

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy świadczącej uslug parkingowe poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku: Kierowca.

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • przewóz osób na terenie Warszawy, transport gości z/i na lotnisko
  • bieżący kontakt telefoniczny i mailowy z Klientami
  • współpraca z serwisem w zakresie utrzymania floty

Wymagania

  • czynne prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w transporcie osób
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (będzie dodatkowym atutem)
  • wysoka kultura osobista i odpowiedzialność
  • dyspozycyjność (praca zmianowa - 12 godzinna zmiana)

Korzyści

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • praca w międzynarodowej firmie

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=sprzedaz-marketing-logistyka

Produkcja and zakupy and logistyka | Logistyka | Kierowca | Specjalista | Zmianowy | Starszy / starsza | Transport | Driver