Połącz...

Key Account Manager ds. sieci aptecznych

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Kontakt Katarzyna Kołuda
Nr Ref. 139514

Dla naszego klienta, firmy z branży dermokosmetycznej, poszukujemy obecnie kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku: Key Account Manager ds. sieci aptecznych

Zadania:

  • realizacja planów i budowanie strategii sprzedaży
  • odpowiedzialność za kluczowych klientów w obszarze sieci aptecznych (B2B)
  • reprezentowanie firmy podczas targów branżowych i konferencji - udział w prezentacjach
  • monitorowanie działań konkurencji
  • sporządzanie analiz i raportów na potrzeby Zarządu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • 3 letnie doświadczenie w obszarze sprzedaży i współpracy z sieciami aptecznymi, hurtowniami farmaceutycznymi lub drogeriami
  • znajomość rynku medycznego,farmaceutycznego lub drogeryjnego
  • praktyczna znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • dyspozycyjność i możliwość odbywania częstych podróży służbowych
  • prawo jazdy kat. B

Korzyści

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę, ubezpieczenie medyczne oraz kartę multisport
  • samochód służbowy
  • pracę w małym zespole

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Sprzedaż and Marketing | Sprzedaż | Kierownik / menedżer | Kosmetyki | Farmaceutyka | Sprzedaż regionalna | Sales Department Manager