Połącz...

Key Account Manager

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137291

Dla naszego klienta, firmy, będącej jednym z liderów z branży operacji elektronicznych, w związku z dynamiką i rozbudową międzynarodowych struktur, poszukujemy osoby na stanowisko: Key Account Manager

Opis stanowiska:

  • Nawiązywanie współpracy z potencjalnymi Klientami,
  • Realizowanie planów sprzedażowych w ramach indywidualnego portfela Klientów,
  • Tworzenie projektów współpracy z Klientami, modeli dochodowości i koordynacja rozwiązań technicznych,
  • Utrzymywanie relacji z Klientami swojego portfela i przygotowywanie indywidualnych strategii sprzedażowych dla Klientów,
  • Wykonywanie analiz i kontrolowanie wyników indywidualnego portfela Klientów, w zakresie monitoringu parametrów sprzedażowych,
  • Tworzenie modeli biznesowych dotyczących współpracy z Klientami.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane w zakresie finansów, telekomunikacji bądź IT),
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży korporacyjnej,
  • Znajomość rynku detalicznego w Polsce,
  • Umiejętność koordynacji i monitoringu procesów, podstawowa znajomość zarządzania projektami,
  • Umiejętność przygotowywania i prezentacji kompleksowej oferty,
  • Dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

  • Dynamiczny rozwój zawodowy w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku,
  • Codzienny kontakt z najnowszymi technologiami,
  • Atrakcyjny pakiet benefitowy,
  • Umowa o pracę z atrakcyjnymi warunkami wynagrodzenia,
  • Szkolenia,
  • Prywatna opieka medyczna.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/sprzedaz-marketing-logistyka/

Sprzedaż and Marketing | Sprzedaż | Kierownik / menedżer ds. kluczowych klientów | Sprzedawca | Przedstawiciel | Specjalista | B2B | Sprzedaż regionalna | Bankowość | Rozwój biznesu | E-commerce | Finanse | Sprzedaż |