Połącz...

Junior Website Editor

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 136312

Dla naszego Klienta, wiodącej międzynarodowej organizacji, działającej w sektorze produkcyjnym, poszukujemy osoby na stanowisko Junior Web Content Editor. Osoba na tym stanowisku będzie wspierać rozwój wszelkiego rodzaju aspektów związanych z globalną prezencją firmy online.

Główne obowiązki:

  • tworzenie, rozwój oraz zarządzanie treścią stron internetowych
  • budowanie i podtrzymywanie spójnego wizerunku treści widniejących na stronie i w kampaniach online
  • planowanie aktywności rozwojowych przy współpracy z innymi departamentami, w tym produktowym i technicznym w celu utrzymania wysokich standardów treści online
  • wykonywanie odpowiednich działań związanych z archiwizacją i bezpieczeństwem treści

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania

  • doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu treścią stron internetowych
  • doświadczenie z komercyjnymi rozwiązaniami do zarządzania content’em, np. Adobe’s CQ5
  • znajomość program Adobe Photoshop i Microsoft Office
  • znajomość technologii webowych, HTML, CSS, JavaScript będziesz dodatkowym atutem
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – współpraca z oddziałami zagranicznymi
  • wysokie zdolności interpersonalne pozwalające na codzienną pracę z różnymi jednostkami biznesowymi i technicznymi
  • umiejętność zarządzania czasem własnym, deadline’ami oraz wieloma projektami jednocześnie
  • kreatywność! Chęć poszukiwania nowych pomysłów i rozwiązań

Korzyści

  • dynamiczne środowisko pracy i międzynarodowe projekty
  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swoim sektorze,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów pozapłacowych,
  • umowa o pracę

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Specjalista | HTML | CSS | JavaScript | Photoshop |