Połącz...

Researcher

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 140363

Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowego lidera w branży doradczej, pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Researcher

Zakres obowiązków:

  • asystowanie przy procesie rekrutacji i selekcji kandydatów,
  • poszukiwanie kandydatów metodą bezpośrednią (direct search),
  • kontakt z kandydatami w celu zebrania podstawowych informacji,
  • umawianie spotkań.

Wymagania

Wymagania:
  • zainteresowanie rekrutacjami w obszarze finansów i bankowości,
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – WARUNEK KONIECZNY,
  • umiejętność wyszukiwania oraz selekcji informacji,
  • mile widziane pierwsze doświadczenie zdobyte w obszarze HR.

Korzyści

Nasz Klient oferuje:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w renomowanej międzynarodowej firmie,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji.
  • Prosimy o przesyłanie CV wyłącznie w języku angielskim.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=hr-prawo-administracja

HR and administracja and prawo | HR | Asystent / asystentka | Rekruter | Rekrutacja | HR | Młodszy / młodsza | Pozyskiwanie talentów | HR lecturer