Połącz...

Junior Network Engineer

Lokalizacja Warsaw
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 6 000 - 8 000 PLN/m
Opublikowane 3 miesięcy temu
Kontakt Daria Baczul
Nr Ref. 2-10-43263

Dla naszego klienta, globalnej i prestiżowej firmy działającej w obszarze konsultingu w zakresie najnowocześniejszych technologii IT poszukujemy kandydatów na stanowisko: Junior Network Engineer.

Osoba ta dołączy do zespołu zlokalizowanego w WARSZAWIE.

Zadania:

  • Implementacja, utrzymanie i support technologii sieciowych bazujących na Cisco, Juniper, Aruba, Riverbed,
  • Zapewnienie drugiej i trzeciej linii wsparcia; troubleshooting sieci,
  • Dostarczanie analiz performance’u sieci, poszukiwanie możliwości optymalizacji,
  • Udział w projektach - konfiguracja urządzeń i połączeń dla nowych lokalizacji i klientów,
  • Utrzymaniu poziomu usług zgodnie z SLA.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowanie Telekomunikacji, Sieci Komputerowe lub inne podobne,
  • Minimum 1 rok doświadczenia w zakresie utrzymania technologii sieciowych,
  • Mile widziany certyfikat CCNA,
  • Doświadczenie w zakresie technologii bezprzewodowych i sieci WAN,
  • Zrozumienie komponentów sieci takich jak DNS, DHCP, NAT, firewall, proxy, web filters itp.
  • Zrozumienie technologii typu Voice/VoIP,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej.

Korzyści

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • bogaty pakiet pozapłacowy (opieka medyczna, karta MultiSport, karta lunchowa, ubezpieczenie na życie),
  • szeroki wachlarz szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych,
  • praca w międzynarodowym środowisku i ze zróżnicowanymi technologia typu enterprise w oparciu o filozofię Lean Six Sigma,
  • jasna ścieżka kariery,
  • możliwość angażowania się w różne międzynarodowe projekty.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

IT and Telekomunikacja | Sieci | Wsparcie | Specjalista | LAN | WAN | Cisco | Voice | LAN/WAN administrator