Połącz...

Junior IT Consultant

Lokalizacja Żelechlinek
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Kontakt Emilia Skwarek
Nr Ref. 2-10-44419

Dla naszego Klienta, globalnego lidera w dostawie kompleksowych rozwiązań IT dla branży logistycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:
Associate Bussines Consultant

Rola Associate Bussines Consultant, to możliwość pracy w zespole projektowym.

Zadania:

  • Analiza potrzeb klientów z branzy logistycznej w zakresie opytmalizacji rozwiązań technologicznych i oprogramowania
  • Wsparcie w zapewnieniu wdrożenia i integracji rozwiązań technicznych i funkcjonalnych
  • Wspołpraca z Konsultantami, zespołem IT i Klientem

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - preferowane kierunki techniczne lub logistyczne
  • Podsatwowe komptencje programistyczne: znajomość jednego jezyka programowania i baz SQL
  • Silne komptencje komunikacyjne, także w języku angielskim
  • Zdolności analitycznego myślenia, samodzielność w działaniu
  • Gotowość do podróży służbowych

  • Praca w międzynarodowym środowisku, dla jednego z liderów rozwiązań programistycznych dedykowanych branży logistycznej!
  • Fantastyczna ściezka rozwoju, która prowadzi do roli samodzielnego Konsultanta
  • Udział w projektach wdrożeniowych, realizowanych w Polsce i za granicą
  • zatrudnieni w oparciu o umowe o pracę + system benefitów

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila.
Jeśli odbył/a już Pani/Pan rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Sieci | Programista | Specjalista | Architekt | CRM | ETL | ERP | SAP | IT Consultant