Połącz...

Młodszy konsultant SAP FI/CO - praca dla absolwentów

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 24 dni temu
Nr Ref. 7-10-41504

Nasz Klient - światowy lider produkcji w branży stalowej - w związku rozwojem centrum SAP poszukuje absolwenta studiów ekonomicznych na stanowisko młodszego konsultanta SAP.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie doświadczonych konsultantów we wdrożeniach
  • wyszukiwanie oraz proponowanie nowych rozwiązań w ramach projektu
  • analiza wymagań biznesowych (w obszarze finansów oraz controllingu)
  • współpraca z pozostałymi zespołami projektowymi (P2P, O2O, Build Factories)
  • tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (ekonomia, rachunkowość lub pokrewne)
  • otwartość i chęć rozwoju w obszarze SAP FI
  • solidna wiedza w obszarze księgowości, rozliczeń oraz fakturowania
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • gotowość do podróży - konieczność udziału we wdrożeniach na terenie Niemiec oraz Francji

  • mozliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl

Finanse and Bankowość and Księgowość | IT and Telekomunikacja | Finanse | Księgowość | Oprogramowanie | Księgowy / Księgowa | Kontroler | Specjalista | SAP | Moduł finansowy | IFRS | Należności | Zobowiązania | Młodszy / młodsza | Bookkeeper, accountant