Połącz...

Junior Data Tool Specialist

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 135735

Dla naszego Klienta, wiodącego i międzynarodowego dostawcy specjalistycznych rozwiązań ważących, poszukujemy osoby na stanowisko:
Junior Data Tool Specialist with English

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie i generowanie raportów na potrzeby wewnętrzne firmy
  • praca na wymienionych narzędziach: MS SQL lub Trillium
  • obsługa baz danych
  • raportowanie do managera
  • sporządzanie zestawień w plikach w MS Excel

Wymagania

  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mocne umiejętności analityczne
  • bardzo dobra znajomość MS SQL lub Trillium
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość MS Excel i MS Access

Korzyści

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dynamiczne i rozwijające środowisko pracy
  • Pakiet benefitów
  • Szkolenia

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/obsluga-klienta/

IT and Telekomunikacja | Finanse and Bankowość and Księgowość | Oprogramowanie | Analizy | Specjalista | Konsultant | MS SQL | Bazy danych | Raportowanie | MS Access |