Połącz...

Junior Data Administrator (SAP)

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Praca tymczasowa
Opublikowane 7 dni temu
Kontakt Paulina Jaworska
Nr Ref. 134003

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy farmaceutycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko Data Administrator

Obowiązki:

  • Wprowadzanie danych do systemu SAP na podstawie danych biznesowych
  • Bieżące wsparcie danych podstawowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy na systemie ERP oraz SAP
  • zdolności analityczne
  • Komunikatywność, dokładność

Korzyści

  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus pakiet benefitów pozapłacowych
  • Przyjazna atmosfera w pracy

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/praca-tymczasowa-outsourcing/

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Administrator | Bazy danych | ERP | SAP | Database administrator