Połącz...

Junior Data Administrator (SAP)

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Praca tymczasowa
Opublikowane 10 miesięcy temu
Kontakt Paulina Jaworska
Nr Ref. 134003

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy farmaceutycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko Data Administrator

Obowiązki:

  • Wprowadzanie danych do systemu SAP na podstawie danych biznesowych
  • Bieżące wsparcie danych podstawowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy na systemie ERP oraz SAP
  • zdolności analityczne
  • Komunikatywność, dokładność

Korzyści

  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus pakiet benefitów pozapłacowych
  • Przyjazna atmosfera w pracy

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/praca-tymczasowa-outsourcing/

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Administrator | Bazy danych | ERP | SAP | Database administrator