Połącz...

Młodszy księgowy z językiem niemieckim

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 3 500 - 4 500 PLN/m
Opublikowane 3 dni temu
Kontakt Agnieszka Kalicka
Nr Ref. 4-11-44944

Dla naszego Klienta, firmy o marce znanej na całym świecie, poszukujemy zmotywowanych Kandydatów na stanowisko: Młodszego księgowego z językiem niemieckim.

Zadania:

  • Weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
  • Współpraca w ramach zespołu księgowego
  • Codzienna komunikacja z klientem wewnętrznym
  • Udział w projektach usprawniających procesy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe preferowane w dziedzinie finansów
  • Pierwsze doświadczenie w księgowości będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Chęć do rozwoju w kierunku finansów/księgowości

Korzyści

  • Stabilna praca w, znanej międzynarodowej firmie
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Szkolenia

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?utm_source=email

Finanse and Bankowość and Księgowość | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Obsługa klienta | Księgowy / Księgowa | Administrator | Specjalista | Zobowiązania | Należności | Excel | Finanse | SAP | Korporacja | Wprowadzanie danych | ERP | Proces | Bookkeeper, accountant