Połącz...

Junior Android Engineer (Warszawa)

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Mariia Pavliuk
Nr Ref. 137862

Jesteś zainteresowany pracą w jednej z najbardziej uznanych firm branży elektronicznej na świecie? Interesuje Cię wprowadzanie na rynek innowacyjnych rozwiązań technologicznych? Jeżeli tak, to szukamy właśnie Ciebie! Dla naszego Klienta – jednego z globalnych liderów swojej branży – poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko Junior Android Engineer.
Osoba pełniąca tę rolę będzie odpowiedzialna za optymalizacje kode źródłowego opartego na platformie Android.

Miejsce pracy: Warszawa (nie ma możliwości pracy zdalnej)

Główne obowiązki na stanowisku:

  • opracowanie gotowego kodu w celu neutralizacji wąskich gardeł (bottlenecks), ulepszenia struktury i przejrzystości kodu,
  • doknywanie analizy statycznej wraz z opracowaniem usprawnień w obrzarze zmian aplikacji w kierunku większej modularności, implementowanie mechanizmów nowych wersji języka programowania etc.,
  • Opracowanie gotowych do implementacji rozwiązań,
  • Udział w procesach projektowania i wytwarzania systemów oraz narzędzi wpomagających proces kontroli jakości kodu źródłowego.

Wymagania

Idealny Kandydat powinien posiadać:
  • Wykształcenie wyższe zdobyte na kierunku IT, Elektronika, Telekomunikacja,
  • Bardzo dobra znoajomość platformy Android, znajomość Android Framework,
  • Umiejętność programowannia w języku Java,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (praca w międzynarodowym środowisku)

Korzyści

Nasz Klient oferuje:
  • Bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna wraz z opieką stomatologiczną, MultiBenefit System, dofinansowanie do lunchy, zajęcia językowe)
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie;
  • Udział w projektach dotyczących najnowocześniejszych technologii, wyznaczających trendy globalnego rozwoju technologicznego;
  • Jasna ścieżka kariery;
  • Praca w międzynarodowym zespole.

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila na adres:

wroclaw7@grafton.pl

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Programista | Android | C++ | Linux | Java |