Połącz...

Junior accountant RTR with English

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Praca tymczasowa
Opublikowane 18 dni temu
Kontakt Iga Sroczyńska
Nr Ref. 139418

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, posiadająca w Poznaniu centrum księgowo-finansowe. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego księgowego w dziale RTR.
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna, za bieżące wsparcie działań w dziale księgi głównej.

Zadania:

  • Tworzenie dokumentów związanych z ewidencją środków trwałych;
  • Uzgadnianie kont bilansowych;
  • Przygotowywanie raportów, analiz;
  • Wsparcie w procesie księgowym zamknięcia miesiąca;
  • Kontakt z wewnętrznymi i zewnętrznymi Klientami firmy;
  • Zapewnienie zgodności przepływu danych i jakości procesów księgowych;

Wymagania

  • Min. półroczne doświadczenie w księgowości/finansach;
  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym / rachunkowym;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (znajomość języka włoskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem);
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel);
  • Umiejętność rozmowy z Klientem, budowania pozytywnych relacji;
  • Mile widziana znajomość programu SAP;

Korzyści

  • Przyjazna atmosfera pracy w międzynarodowym środowisku;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Elastyczne godziny pracy (między 8:00-9:00);
  • Umowa o pracę na okres 1 roku za pośrednictwem zewnętrznego dostawcy;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (karta medyczna, karta MultiSport, dofinansowanie do posiłków i inne);
  • Praca w nowoczesnym biurowcu w dogodnej lokalizacji.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=praca-tymczasowa-outsourcing
Grafton Recriutment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Finanse | Księgowy / Księgowa | Asystent / asystentka | Excel | Finanse | Należności | Zobowiązania | Bookkeeper, accountant