Połącz...

JavaScript Tech Leader

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Paulina Jaworska
Nr Ref. 136085

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z kapitałem zagranicznym, poszukujemy osoby na stanowisko: Java Tech Leader.

Zadania:

  • projektowanie oraz implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami Klienta;
  • praca zgodna z metodyką SCRUM;
  • kierowanie zespołem projektowym.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym/ technicznym;
  • Minimum 5 lat doswiadczenia zawodowego w programowaniu, w języku Java;
  • Znajomość HTML 5 oraz CSS 3;
  • Doświadczenie w aplikacjach RIA, frameworkach MVC;
  • Bardzo dobra znajomość jezyka angielskiego;
  • Mile widziana znajomość NodeJS oraz narzędzi Grunt/Gulp/Karma;
  • Mile widziane doświadczenie w test-driven development;
  • Komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole, umiejętność kierowania zespołem

Korzyści

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Praca z ekspertami w międzynarodowym środowisku
  • Bogaty pakiet certyfikowanych szkoleń
  • Szansa rozwoju w obszarze niszowych rozwiązań

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Programista | Lider zespołu | Java | SCRUM | Ajax | HTML | JQuery |