Połącz...

JavaScript Developer

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 1 dzień temu
Nr Ref. 136743

Dla naszego nowego Klienta, norweskiej firmy działającej w obszarze tworzenia rozwiązań mobilnych i web'owych w międzynarodowych projektach, poszukujemy kandydatów na stanowisko JavaScript.

Obowiązki:

  • współtworzenie architektury i implementacja oprogramowania (także mobilnych rozwiązań) w kluczowych projektach firmy
  • tworzenie dokumentacji technicznej niezbędnej w procesie rozwoju aplikacji
  • dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie

Wymagania

  • 3 lat doświadczenia w programowaniu w obszarze JavaScript, HTML5, CSS3
  • znajomość OOP, bibliotek JavaScript
  • wykształcenie wyższe
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • komunikatywność, chęć uczenia się i kreatywne podejście do nowych projektów

  • atrakcyjne wynagrodzenie i bonusy finansowe (m.in. dodatek z tytułu praw autorskich)
  • budżet szkoleniowy przeznaczony indywidualnie dla każdego pracownika (opłacane certyfikaty)
  • elastyczne godziny pracy (możliwość pracy zdalnej)
  • Chill Out room
  • pakiet relokacyjny

Agencja zatrudnienia numer 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Programista | .NET | ASP.NET | JavaScript | Programmer