Połącz...

Java/Grails Software Developer - B2B, remote

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 10 000 - 14 000 PLN/m
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 132429

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma programistyczna tworząca nowatorskie rozwiązania dla biznesu. W związku z kolejnymi ciekawymi projektami firmy, poszukujemy osoby na stanowisko Java Developera.

Obowiązki:

  • rozwój aplikacji w środowisku Java
  • komunikowanie oraz dokumentowanie postępów w projekcie
  • współpraca z innymi developerami
  • praca wg wytyczonych standardów: analiza, projektowanie, przegląd kodu, testowanie, dbałość o jakość, zarządzanie kodem źródłowym, dokumentacja

Wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie komercyjne w zakresie tworzenia, rozwijania aplikacji, usług internetowych w języku Java (platforma Java Enterprise Edition)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • znajomość frameworku Grails będzie dużym atutem
  • znajomość serwerów aplikacji takich jak Tomcat, Glassfish, Weblogic lub JBoss
  • znajomość baz danych - MySQL, Oracle lub PostGres
  • znajomość JavaScript oraz HTML5
  • mile widziana znajomość zwinnych metodyk wytwarzania oprogramowania

Korzyści

  • możliwość pracy zdalnej
  • możliwość pracy w oparciu o umowę B2B
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • dobra atmosfera pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do umiejętności technicznych

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Sieci | Konsultant | Specjalista | Java | J2EE | Raportowanie | Jdbc | Oracle |