Połącz...

Java Senior / Lead Developer

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 12 000 - 16 000 PLN
Opublikowane 8 miesięcy temu
Kontakt Jakub Najda
Nr Ref. 5-10-48096

Dla naszego klienta z branży elektronicznej poszukujemy osoby na stanowisko Senior/Lead Java Developer, który swoją wiedzą i charyzmą pokieruje zespołem Junior Developerów
Obowiązki:

  • Kierowanie zespołem Scrum złożonym z Junior Developerów
  • Rozwój i utrzymanie projektów wewnętrznych
  • Stack: Java EE / Java 8, JPA, JAX-WS, JAX-RS, JUnit, Maven, GIT, JMX, JMS, Keycloak, Swagger, EasyMock, Wildfly/JBoss, SonarQube, Nexus, Jenkins, Docker

Wymagania

Wymagania:
  • 4 lata doświadczenia w obszarze Java
  • Styczność z zarządzaniem zespołem w metodologii Scrum
  • Otwartość na zagraniczne wdrożenie oraz sporadyczne wyjazdy służbowe
  • Język angielski – min B2

Korzyści

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie: do 16 000 zł brutto – UoP ( opcja B2B rozpatrywana indywidualnie ) – stawka uzależniona od posiadanych umiejętności oraz doświadczenia
  • Szkolenia językowe
  • Opcjonalny pakiet relokacyjny
  • Benefity: karta Multisport, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, dofinansowania do lunchy

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=it-komunikacja

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Programista | Lider zespołu | Java | Junit | Maven | Hibernate | SCRUM | Programmer