Połącz...

Java Developer

Lokalizacja podkarpackie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Katarzyna Kulik
Nr Ref. 136910

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy tworzącej innowacyjne projekty webowe, mobilne i desktopowe w związku z dynamicznym rozwojem nowopowstałego oddziału - poszukujemy kandydatów na stanowisko programisty oraz starszego programisty Java.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • projektowanie, implementacja i utrzymanie rozwiązań w technologii Java,
  • współpraca z Klientami oraz członkami zespołu w celu dostarczenia solidnych rozwiązań,
  • opracowywanie dokumentacji technicznej,
  • koordynowanie i przeprowadzenie testów oraz debugowania, analiza i korekta błędów,
  • udział w międzynarodowych projektach,
  • zdobywanie wiedzy w domenie klienta biznesowego.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • dobra znajomość języka angielskiego (co najmniej poziom B2),
  • min. 2 lata komercyjnego doświadczenia w technologii Java (6/7/8),
  • solidna wiedza w obszarach JPA, JMS, języku SQL, usług internetowych oraz wzorców projektowych,
  • doświadczenie w przeprowadzaniu testów (JUnit lub Mockito),
  • doświadczenie w pracy z Oracle Coherence, Hadoop, Cassandra lub MongoDB będzie dodatkowym atutem.

  • stabilne warunki zatrudnienia (zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B),
  • atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do wiedzy i doświadczenia kandydata,
  • przyjazna atmosfera pracy, która opiera się na inwestowaniu w rozwój pracowników oraz zaufaniu,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość rozwoju w zakresie technologii Java w międzynarodowym środowisku,
  • szeroki pakiet benefitowy (m.in karta Multisport oraz opieka medyczna).

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Gwarantujemy dyskrecję.

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Wsparcie | Programista | J2EE | Hibernate | Spring | Java | SQL |