Połącz...

Java Developer

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 19 dni temu
Kontakt Emilia Skwarek
Nr Ref. 140321

Moim Klientem jest międzynarodowa firma consultingowa, która w związku z intensywnymi działaniami wśród firm europejskich z branży ubezpieczeniowej tworzy zespoły developerskie w Warszawie oraz Wrocławiu.

Poszukujemy developerów z różnym poziomem doświadczenia komercyjnego, którzy będą realizować projekty związane z oprogramowaniem Guidewire.

Jest to oferta pracy dla osób, które lubią dynamiczne projekty, różnorodną technologię oraz chciałyby mieć szanse na kontakt z klientami biznesowymi oraz użytkownikami tworzonych przez siebie rozwiązań.

Obowiązki na tym stanowisku będą wiązały się z:

  • Tworzeniem nowych systemów oprogramowania (Java 8, Gosu) oraz dalszą integracja z platformą Guidewire
  • Uczestnictwo w pełnym cyklu wdrożenia oprogramowania

Requirements

  • Doświadczenie komercyjne w tworzeniu oprogramowaniu w języku Java, J2EE
  • Znajomość i wiedza z zakresu: Web Services, SQL, ANT, Spring, Hibernate
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny

Mój Klient gwarantuje szkolenia w zakresie języka Java, Gosu oraz certyfikację z produktów Guidewire.

Benefits

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie plus pakiet benefitów
  • Możliwość udziału w międzynarodowych projektach
  • Liczne szkolenia + Certyfikat Guidewire
  • Europejskie wyjazdy integracyjne

Dla chętnych i bardziej doświadczonych Kandydatów – liczne możliwości pracy bezpośrednio w siedzibie klientów w państwach europejskich.

Other notes

Jeśli ta oferta pracy spotkała się z Państwa zainteresowaniem zapraszam do aplikowania! Czekam na cv w języku angielskim pod technologies5@grafton.pl

Ps. Prowadzę kilka projektów rekrutacyjnych związanych z językiem Java (Java + Big Data), chętnych na zmianę - zapraszam po szczegóły!

IT and Telecommunications | Software | Programmer / developer | J2EE | Spring | Hibernate | XML | SQL | Tomcat | Programista