Połącz...

IT Transition Project Manager

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 10 000 - 13 000 PLN/m
Opublikowane 2 miesięcy temu
Kontakt Daria Baczul
Nr Ref. 140558

Moim Klientem jest globalny lider pochodzenia skandynawskiego znany ze swojego innowacyjnego podejścia do biznesu i wysokich standardów pracy.

Obecnie dla tego Klienta poszukuję Transition Project Managera.

Na główne obowiązki składają się:

  • Zarządzenie globalnym projektem transformacji i tranzycji IT,
  • Zarządzanie średnimi i dużymi projektami międzynarodowymi z zakresu IT (systemy, sieci, aplikacje),
  • Utrzymanie harmonogramów, zarządzanie ryzykiem projektów, przydzielanie i monitorowanie zasobów,
  • Dokonywanie estymacji finansowych,
  • Uczestniczenie w negocjacjach i finalizacji kontraktów z zewnętrznymi firmami,
  • Wsparcie metodologiczne młodszych kierowników projektu.

Wymagania

  • Przynajmniej 3 lata doświadczenia w zakresie prowadzania projektów IT,
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów tranzycji i transformacji IT,
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana certyfikacja: PMP, Prince2, IPMA,
  • Mile widziana wiedza techniczna z obszaru data center,
  • Biznesowe podejście, umiejętność budowania relacji z członkami zespołu na poziomie międzynarodowym,
  • Proaktywne podejście do swoich obowiązków i gotowość do zaangażowania się w rozwój firmy,
  • Otwartość na częste zagraniczne podróże (50% czasu pracy).

  • Pełnienie odpowiedzialnej roli o skali globalnej, mającej realny udział w kształtowaniu strategii IT organizacji,
  • Umowa o pracę,
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne i karta benefitowa,
  • Dostęp do profesjonalnych szkoleń na poziomie międzynarodowym.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Sprzęt | Kierownik / menedżer projektu | IT | Zmiana | Project Manager