Połącz...

IT TECHNICAL SUPPORT ze znajomością języka angielskiego

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Kontakt Daria Baczul
Nr Ref. 139725

Jesteś absolwentem na kierunku Informatyka lub nie jest Ci straszna praca z użytkownikami systemów informatycznych?

Znasz język angielski na zaawansowanym poziomie?

Szukasz pracy na stałe z wykorzystaniem swoich umiejętności, a do tego masz już pierwsze doświadczenia na stanowisku związanym ze wsparciem Klienta lub na Helpdesku?

Jeżeli TAK, to może być oferta dla Ciebie!

Moim Klientem jest prestiżowa, globalna organizacja, która zdecydowała o centralizacji usług i stworzeniu w Warszawie swojego centrum IT.

Obecnie dla tego Klienta poszukuję osoby dynamicznej, znającej język angielski i zainteresowanej pracą w obszarze IT. W zamian nasz Klient oferuje możliwość zdobycia rozwoju w obszarze IT oraz możliwości wykorzystania zdolności językowych w codziennej pracy. Podejmując się tej pracy będziesz miał swój udział w tworzeniu technologicznego start-upu, wdrożeń narzędzi zarządzających incydentami oraz procesów ITIL.

Zadania:

  • Wsparcie użytkowników z poziomu I i II linii wsparcia (telefonicznie, e-mailowo oraz poprzez wewnętrzną platformę),
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych, administracja użytkownikami, zdalne instalacje oprogramowania,
  • Administracja użytkownikami - tworzenie, edytowanie i usuwanie kont oraz grup użytkowników w AD, Exchange i O365, zarządzanie dostępami,
  • Zdalne instalacje i konfiguracja oprogramowania, patching,
  • Wsparcie dla Administratorów Infrastruktury IT – kontrolowanie oraz analiza błędów kopii zapasowych i serwerów wirtualnych,
  • Wsparcie wewnętrznych aplikacji biznesowych.

Wymagania

Wymagania
  • 1 rok doświadczenia we wsparciu użytkowników,
  • Zrozumienie podstawowego funkcjonowania systemów i sprzętu oraz chęć nabycia dalszej wiedzy w tym obszarze,
  • Doświadczenie z rozwiązywaniem problemów z zakresu technologii Microsoft,
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze wsparcia aplikacji (np. podstawowa znajomość baz danych, Document Management System, Sharepoint lub innych),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Wysokie zdolności interpersonalne, cierpliwość, umiejętność tłumaczenia, empatia,
  • Chęć do pracy w międzykulturowym środowisku, otwartość i szacunek dla innych kultur.

  • Możliwość realnego udziału w tworzeniu start-up'u w ramach prestiżowej organizacji,
  • Elastyczność formy współpracy - umowa o pracę lub B2B,
  • Prywatna opieka medyczna i karta Multisport,
  • Finansowanie profesjonalnych szkoleń i studiów.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Wsparcie | Pierwsza linia wsparcia | Windows | Druga linia wsparcia | Microsoft | IT Consultant