Połącz...

IT TECHNICAL SUPPORT ze znajomością języka angielskiego

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około rok temu
Kontakt Daria Baczul
Nr Ref. 139725

Jesteś absolwentem na kierunku Informatyka lub nie jest Ci straszna praca z użytkownikami systemów informatycznych?

Znasz język angielski na zaawansowanym poziomie?

Szukasz pracy na stałe z wykorzystaniem swoich umiejętności, a do tego masz już pierwsze doświadczenia na stanowisku związanym ze wsparciem Klienta lub na Helpdesku?

Jeżeli TAK, to może być oferta dla Ciebie!

Moim Klientem jest prestiżowa, globalna organizacja, która zdecydowała o centralizacji usług i stworzeniu w Warszawie swojego centrum IT.

Obecnie dla tego Klienta poszukuję osoby dynamicznej, znającej język angielski i zainteresowanej pracą w obszarze IT. W zamian nasz Klient oferuje możliwość zdobycia rozwoju w obszarze IT oraz możliwości wykorzystania zdolności językowych w codziennej pracy. Podejmując się tej pracy będziesz miał swój udział w tworzeniu technologicznego start-upu, wdrożeń narzędzi zarządzających incydentami oraz procesów ITIL.

Zadania:

  • Wsparcie użytkowników z poziomu I i II linii wsparcia (telefonicznie, e-mailowo oraz poprzez wewnętrzną platformę),
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych, administracja użytkownikami, zdalne instalacje oprogramowania,
  • Administracja użytkownikami - tworzenie, edytowanie i usuwanie kont oraz grup użytkowników w AD, Exchange i O365, zarządzanie dostępami,
  • Zdalne instalacje i konfiguracja oprogramowania, patching,
  • Wsparcie dla Administratorów Infrastruktury IT – kontrolowanie oraz analiza błędów kopii zapasowych i serwerów wirtualnych,
  • Wsparcie wewnętrznych aplikacji biznesowych.

Wymagania

Wymagania
  • 1 rok doświadczenia we wsparciu użytkowników,
  • Zrozumienie podstawowego funkcjonowania systemów i sprzętu oraz chęć nabycia dalszej wiedzy w tym obszarze,
  • Doświadczenie z rozwiązywaniem problemów z zakresu technologii Microsoft,
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze wsparcia aplikacji (np. podstawowa znajomość baz danych, Document Management System, Sharepoint lub innych),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Wysokie zdolności interpersonalne, cierpliwość, umiejętność tłumaczenia, empatia,
  • Chęć do pracy w międzykulturowym środowisku, otwartość i szacunek dla innych kultur.

  • Możliwość realnego udziału w tworzeniu start-up'u w ramach prestiżowej organizacji,
  • Elastyczność formy współpracy - umowa o pracę lub B2B,
  • Prywatna opieka medyczna i karta Multisport,
  • Finansowanie profesjonalnych szkoleń i studiów.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Wsparcie | Pierwsza linia wsparcia | Windows | Druga linia wsparcia | Microsoft | IT Consultant