Połącz...

IT Specialist

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Praca tymczasowa
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 127367

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy świadczącej usługi wsparcia IT, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty IT.

Zakres obowiązków:

  • monitoring sieci i serwerów
  • administracja systemami informatycznymi, systemami video- i telekonferencyjnymi
  • rozwiązywanie incydentów, reagowanie na zgłoszenia oraz udzielanie wsparcia technicznego dla wewnętrznych i zewnętrznych klientów firmy za granicą
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji
  • przygotowywanie raportów i statystyk

Wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu elektronika i telekomunikacja, informatyka lub pokrewne
  • minimum rok doświadczenia w obszarze wsparcia lub administracji
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • umiejętność diagnozowania i lokalizowania problemów sieciowych
  • wiedza w obszarze systemów serwerowych, sieci oraz baz danych
  • gotowość do pracy zmianowej

Korzyści

  • możliwość pracy z najnowszymi technologiami
  • szkolenia techniczne wewnętrzne i zewnętrzne
  • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • pakiet socjalny (karta multisport, ZFSŚ, opieka medyczna)
  • konkurencyjne wynagrodzenie

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Sieci | Specjalista | Operator | Inżynier | Cisco | Sieci | LAN | WAN | TCP/IP | TCP |