Połącz...

IT Specialist

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Praca tymczasowa
Opublikowane około rok temu
Nr Ref. 127367

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy świadczącej usługi wsparcia IT, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty IT.

Zakres obowiązków:

  • monitoring sieci i serwerów
  • administracja systemami informatycznymi, systemami video- i telekonferencyjnymi
  • rozwiązywanie incydentów, reagowanie na zgłoszenia oraz udzielanie wsparcia technicznego dla wewnętrznych i zewnętrznych klientów firmy za granicą
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji
  • przygotowywanie raportów i statystyk

Wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu elektronika i telekomunikacja, informatyka lub pokrewne
  • minimum rok doświadczenia w obszarze wsparcia lub administracji
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • umiejętność diagnozowania i lokalizowania problemów sieciowych
  • wiedza w obszarze systemów serwerowych, sieci oraz baz danych
  • gotowość do pracy zmianowej

Korzyści

  • możliwość pracy z najnowszymi technologiami
  • szkolenia techniczne wewnętrzne i zewnętrzne
  • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • pakiet socjalny (karta multisport, ZFSŚ, opieka medyczna)
  • konkurencyjne wynagrodzenie

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Sieci | Specjalista | Operator | Inżynier | Cisco | Sieci | LAN | WAN | TCP/IP | TCP |