Połącz...

IT Project Manager (infrastruktura)

Lokalizacja Poznań
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 11 dni temu
Kontakt Daria Bania
Nr Ref. 4-10-44231

Naszym klientem jest światowy lider rynku usług IT. W chwili obecnej, poszukujemy doświadczonych Project Managerów w obszarze infrastruktury.

Miejsce pracy: woj. kujawsko – pomorskie (z możliwością częściowej pracy zdalnej)

Zakres obowiązków:

  • całościowe prowadzenie projektów zgodnie z ustaleniami z klientem
  • kontrola jakości prowadzonych projektów i zarządzanie ryzykiem
  • nadzorowanie zespołów projektowych
  • kontrola budżetu i terminowości projektów
  • raportowanie postępów i rozwiązywanie problemów
  • zarządzanie dokumentacją techniczną

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane informatyka, telekomunikacja lub pokrewne)
  • powyżej 2 lat doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów w obszarze infrastruktury IT
  • mile widziane certyfikaty: PMI, Prince2 lub doświadczenie w pracy z innymi narzędziami PM oraz MS Project
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem projektowym
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (warunek konieczny)
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Korzyści

  • możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie próbnym
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • jasna ścieżka kariery (indywidualny plan rozwoju dla każdego z pracowników)
  • udział w międzynarodowych projektach
  • bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych
  • liczne certyfikowane szkolenia zewnętrzne (co najmniej 2 razy w roku)
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • karta Multisport i/lub vouchery do kina, teatru i innych miejsc odpowiadającym zainteresowaniom
  • bezpłatne szkolenia językowe
  • rozwijająca praca w nowoczesnej organizacji, lidera swojej branży
  • dostęp do najnowszych technologii i gadżetów
  • opcjonalnie: pakiet relokacyjny.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

IT and Telekomunikacja | Proces / usługi IT | Kierownik / menedżer projektu | Itil | Prince2 | Moduł urzymania produkcji | PMI | Infrastruktura | Project Manager