Połącz...

Product Specialist with Linux

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 8 miesięcy temu
Kontakt Małgorzata Śmietało
Nr Ref. 137064

Treść oferty

Drogi Użytkowniku Linux

Jedna z najszybciej rozwijających się firm z sektora "digital box devices" oraz interaktywnej telewizji cyfrowej oraz internetowej poszukuje Product Specialist

Główne obowiązki:

  • wsparcie techniczne systemu operacyjnego Linux (zdalnie lub na miejscu po stronie Klienta),
  • udział w spotkaniach sprzedażowych jako Subject Matter Expert od strony technicznej, prezentacja wszystkich funkcjonalności oraz wersji „demo” urządzeń,
  • udział w procesach wdrożeniowych na po stronie Klienta,
  • współudział w doskonaleniu oraz testowanie nowych rozwiązań,
  • budowanie dobrych relacji z Klientem.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne,
  • dobra znajomość systemu operacyjnego Linux jako „świadomego użytkownika”,
znajomość zagadnień sieciowych,
  • otwartość na międzynarodowe podróże służbowe w wymiarze do 20%,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – pozwalająca na swobodną komunikację z Klientami z różnych regionów świata,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej.

Korzyści

  • elastyczna forma zatrudnienia (B2B lub umowa o pracę)
  • szeroki pakiet pozapłacowy (opieka medyczna, Karta MuliSport, itp.)
  • praca w międzynarodowym środowisku

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Sprzęt | Telekomunikacja | Wsparcie | Specjalista | Linux | OS administrator