Połącz...

Product Support Engineer - VOD&IPTV

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 12 dni temu
Kontakt Małgorzata Śmietało
Nr Ref. 137064

Firma z sektora "digital box devices" oraz telewizji internetowej poszukuje Product Support Engineer

Główne obowiązki

  • wsparcie techniczne z obszaru Linux oraz najnowszych technologii telekomunikacyjnych (zdalnie oraz na miejscu)
  • udział w procesach sprzedażowych jako expert od stronnych technicznej
  • udział w procesach wdrożeniowych, testowanie nowych rozwiązań
  • budowanie dobrych relacji z Klientem

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • dobra znajomość Linux oraz dobra znajomość zagadnień sieciowych,
  • otwartość na podróże służbowe w wymiarze około 20%
  • biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej

Korzyści

  • elastyczna forma zatrudnienia (B2B lub umowa o pracę)
  • szeroki pakiet pozapłacowy (opieka medyczna, Karta MuliSport, itp.)
  • praca w międzynarodowym środowisku

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Sprzęt | Telekomunikacja | Wsparcie | Specjalista | Linux | OS administrator