Połącz...

IT Infrastructure Project Manager

Lokalizacja pomorskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Nr Ref. 130812

Treść oferty

Kierowniku Projektów IT!

Moim Klientem jest jeden z europejskich liderów dostarczających najwyższej klasy usługi w obszarze IT, który cieszy się stabilną pozycją oraz pozytywną opinią rynkową popartą czołowym miejscem w rankingach najlepszych pracodawców.

Firma znana jest na arenie międzynarodowej z unikatowych rozwiązań, wysokich standardów pracy oraz oferty rozwoju zawodowego popartego certyfikowanymi szkoleniami i atrakcyjnym pakietem pozapłacowym.

Obecnie dla tego Klienta poszukuję doświadczonego Specjalisty, który będzie prowadził Projekty z zakresu IT.

Lokalizacja: nowoczesne centrum biznesowe w Centralno-Północnej Polsce - wymagana jest RELOKACJA

Główne zadania:

  • Zarządzanie średnimi i dużymi projektami międzynarodowymi z zakresu IT (systemy, sieci, infrastruktura, Cloud Computing), kontrola oraz monitoring realizacji
  • Aktywne zarządzanie oraz utrzymanie jakości dostarczanych rozwiązań
  • Rozwój i utrzymanie harmonogramów, przydzielanie i monitorowanie zasobów
  • Zapewnienie odpowiedniego zarządzania czasem
  • Zapewnienie odpowiednich estymacji finansowych
  • Raportowanie postępów, realizacji KPI i innych niezbędnych parametrów
  • Współpraca z zagranicznymi zespołami i Klientami

Wymagania

  • Preferencyjnie ukończone studia wyższe
  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia w zakresie prowadzania projektów IT
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Znajomość metodologii z Project Managerskich najlepiej potwierdzonej certyfikatem: PMP, Prince2
  • Świetne umiejętności interpersonalne, wysoka komunikatywność
  • Biznesowe podejście, umiejętność budowania relacji z członkami zespołu na poziomie międzynarodowym
  • Co najmniej ogólna wiedza z zakresu tematyki prowadzonych projektów IT: serwery, sieci, bazy danych, Cloud Computing itp.

Korzyści

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych
  • Liczne certyfikowane szkolenia zewnętrzne
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport i/lub vouchery do kina, teatru i innych miejsc odpowiadającym zainteresowaniom
  • Bezpłatne szkolenia językowe
  • Rozwijająca praca w nowoczesnej organizacji, lidera swojej branży
  • Jasna ścieżka kariery
  • Dostęp do najnowszych technologii i gadżetów
  • Opcjonalnie: pakiet relokacyjny

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Kierownik / menedżer projektu | Prince2 | Project Manager