Połącz...

IT ANALYST

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Praca tymczasowa
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Iga Sroczyńska
Nr Ref. 133680

Szukasz swojego pierwszego zatrudnienia, ale boisz się, że Twoje umiejętności nie są wystarczające? Pasjonuje Cię tematyka IT? Biegle posługujesz się językiem angielskim i chciałbyś wykorzystywać go w codziennej pracy? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Poszukujemy osób ambitnych, dynamicznych, znających język angielski. Nasz Klient oferuje możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w działach Wsparcia oraz Obsługi Klienta zagranicznego.

Nie musisz posiadać żadnego doświadczenia! Twoja chęć pracy w międzynarodowym, młodym i dynamicznym zespole jest kluczowa!

Zadania:

  • wsparcie Klienta zagranicznego w rozwiązywaniu problemów, wyjaśnianiu wątpliwości związanych z obsługą komputera
  • opieka nad użytkownikami w sposób jakościowy, poszukiwanie nowych rozwiązań w kontekście Obsługi Klienta
  • przygotowywanie dokumentacji oraz niezbędnych materiałów

Wymagania

  • zainteresowanie tematyką IT oraz chęć jej zgłębienia
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • komunikatywność, otwartość
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • chęć pracy w zespole
  • gotowość do pracy zmianowej

Korzyści

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • sympatyczna atmosfera w pracy w grupie młodych ludzi
  • praca w centrum Poznania
  • poszerzenie wiedzy z zakresu IT
  • firma zapewnia szkolenie

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/praca-tymczasowa-outsourcing/

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | IT and Telekomunikacja | Telekomunikacja | Obsługa klienta | IT | Sieci | Asystent / asystentka | Pierwsza linia wsparcia |