Połącz...

Inżynier zapewnienia jakości dostawców

Lokalizacja pomorskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Kontakt Katarzyna Kaszuba
Nr Ref. 140008

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, lidera w produkcji elektroniki, szukamy kandydatów na stanowisko: Inżynier Jakości

Miejsce pracy: okolice Gdańska

Obowiązki:

  • współpraca z Inspekcją Wejściową i innymi działami w zakresie zarządzanej grupy materiałowej
  • przygotowywanie i obsługa reklamacji materiałów niezgodnych z winy dostawcy
  • uczestnictwo w procesie odzyskiwania kosztów dodatkowych związanych z materiałem niezgodnym z winy dostawcy
  • przygotowywanie i analiza raportów niezgodności
  • analiza materiału niezgodnego odrzuconego przez produkcję

Wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra obsługi komputera w zakresie MS Office
  • praktyczna znajomość narzędzi jakościowych wykorzystywanych w procesie reklamacji (8D, 5Y, PDCA i inne)
  • znajomości zasad logistyki reklamacji – RMA
  • umiejętności podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • mile widziana znajomość zagadnień z zakresu elektroniki i elektromechaniki

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/inzynieria/

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Przemysł | Produkcja | Inżynieria | Jakość | Technik | Inżynier | Specjalista | 8D | APQP | AutoCAD | CATIA | Motoryzacja | Rozwój | Wdrażanie | FMEA | ISO/TS 16949 | ISO | Lean Manufacturing | Wytwórczy | Produkt | Proces | Produkcja | Starszy / starsza | Jakość | Projekt | Six Sigma | SQA | Dostawca | Process engineer