Połącz...

Inżynier wsparcia techniczego z językiem angielskim

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 8 dni temu
Kontakt Daria Malanowska
Nr Ref. 2-10-41022

Dla naszego Klienta, globalnej firmy działającej w obszarze produkcji poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa
Głowne obowiązki

  • Wsparcie z poziomu drugiej linii z zakresu systemów oraz sprzętu IT użytkowników z obszaru całego świata
  • Rejestracja i realizacja zgłoszeń w systemie ticketowym
  • Diagnozowanie i ewentualne dalsze adresowanie odpowiednich problemów technicznych
  • Codzienny kontakt z administratorami systemów IT pracujących w wewnętrznych strukturach
  • Udział w międzynarodowych projektach (wdrożenia, migracje domen, konsolidacje)

Wymagania

  • Minimum półroczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – praca w międzynarodowym środowisku
  • Dobra znajomość Systemów Operacyjnych MS Windows oraz pakietu MS Office
  • Znajomość Active Directory oraz protokołów sieciowych
  • Wysokie zdolności interpersonalne oraz umiejętność pracy w grupie

  • Stabilne zatrudnienie w stałych godzinach - BRAK PRACY ZMIANOWEJ!
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz szeroki pakiet pozapłacowy (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie)
  • Możliwość pracy zdalnej w niewielkim zakresie
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Proces / usługi IT | Konsultant | Specjalista | Kierownik / menedżer projektu | IT | Itil | Product Specialist