Połącz...

Inżynier wsparcia techniczego z językiem angielskim

Lokalizacja Żnin
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 4 000 - 6 000 PLN/m
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Kontakt Daria Malanowska
Nr Ref. 2-10-41022

Dla naszego Klienta, globalnej firmy działającej w obszarze produkcji poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa
Głowne obowiązki

  • Wsparcie z poziomu drugiej linii z zakresu systemów oraz sprzętu IT użytkowników z obszaru całego świata
  • Rejestracja i realizacja zgłoszeń w systemie ticketowym
  • Diagnozowanie i ewentualne dalsze adresowanie odpowiednich problemów technicznych
  • Codzienny kontakt z administratorami systemów IT pracujących w wewnętrznych strukturach
  • Udział w międzynarodowych projektach (wdrożenia, migracje domen, konsolidacje)

Wymagania

  • Minimum półroczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – praca w międzynarodowym środowisku
  • Dobra znajomość Systemów Operacyjnych MS Windows oraz pakietu MS Office
  • Znajomość Active Directory oraz protokołów sieciowych
  • Wysokie zdolności interpersonalne oraz umiejętność pracy w grupie

  • Stabilne zatrudnienie w stałych godzinach - BRAK PRACY ZMIANOWEJ!
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz szeroki pakiet pozapłacowy (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie)
  • Możliwość pracy zdalnej w niewielkim zakresie
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

IT and Telekomunikacja | Proces / usługi IT | Konsultant | Specjalista | Kierownik / menedżer projektu | IT | Itil | Product Specialist