Połącz...

Inżynier VAVE - firma z branży automotive

Lokalizacja świętokrzyskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 139136

Dla naszego klienta, firmy z branży automotive, lidera w zakresie produkcji komponentów do samochodów poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko VAVE Inżyniera.

Miejsce pracy: Kielce

Zakres obowiązków:

  • wsparcie procesów decyzyjnych dotyczących współpracy w dostawcami na podstawie analiz VAVE
  • bliska współpraca i wzmocnienie współpracy i z dostawcami
  • generowanie oszczędności przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości produktów
  • współpraca z wewnętrznym działem sprzedaży

Wymagania

  • wykształcenie wyższe inżynieryjne
  • mile widziane doświadczenie w pracy w lean manufacturing lub na stanowisku inżyniera procesu
  • wiedza z zakresu analizy kosztów
  • doświadczenie w branży automotive - mile widziane
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • dobra orgranizacja własnej pracy i systematyczność
  • umiejętność przewidywania oraz wyznaczania i osiągania celów

Korzyści

  • możliwość pracy w globalnych strukturach firmy
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • pozyskanie cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/produkcja/

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych.

Produkcja and zakupy and logistyka | Finanse and Bankowość and Księgowość | Kupno | Analizy | Kierownik / menedżer | Kupiec | Analityk | Specjalista | Motoryzacja | Pośredni | Excel | ERP | Category Manager