Połącz...

Inżynier technolog obróbka mechaniczna Automotive

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 135927

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży Automotive, w związku z rozbudową zakładu i projektami nowych uruchomień, poszukujemy osoby na stanowisko: Inżynier technolog

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad procesem obróbki mechanicznej i cieplnej
  • udział w odbiorach maszyn i nowych uruchomieniach rozwiązywanie problemów
  • modernizacja i utrzymanie linii produkcyjnych
  • wprowadzanie udoskonaleń technologicznych
  • nadzór nad dokumentacją procesową
  • redukcja kosztów zużycia narzędzi

Wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku inżyniera technologa/inżyniera procesu lub podobnym w firmie produkcyjnej - obróbka skrawaniem
  • praktyczna znajomość procesów obróbki skrawaniem (m.in. obróbki mechanicznej)
  • szeroka wiedza z zakresu organizacji procesów produkcyjnych i technologicznych
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Korzyści

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość implementacji własnych inicjatyw i pomysłów
  • możliwość uczestnictwa w projektach nowych uruchomień
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w nowoczesnej firmie
  • ciekawe stanowisko w stabilnej organizacji o międzynarodowym zasięgu

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl.

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Mechanika | Inżynieria | Produkcja | Mechanik | Technik | Inżynier | Technolog | Inżynier procesu | Tłoczenie | Proces | Produkt | Produkcja | PLC | CNC | Obróbka skrawaniem | Motoryzacja |