Młodszy inżynier systemowy - nowy zakład produkcyjny w Dąbrowie Górniczej

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Nr Ref. 7-10-41193

Dla naszego klienta, zakładu produkcyjnego w Gliwicach będącego częścią międzynarodowej grupy, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Młodszy inżynier systemowy.

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie i rozwój systemów produkcyjnych, ERP, baz danych
  • wsparcie techniczne, rozwiązywanie ticketów
  • kontakt z pracownikami zakładu produkcyjnego
  • praca nad aktualizacjami i nowymi wdrożeniami

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • roczne doświadczenie związane z rozwojem aplikacji (systemy IT, produkcyjne, ERP)
  • dobra znajomość C#, SQL, .NET, ASP.NET
  • wiedza w obszarze baz danych Oracle lub MySQL
  • doświadczenie w zakresie administracji systemami serwerowymi i/lub sieciami
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (6-14, 14-22)

Korzyści

  • stabilność zatrudnienia w międzynarodowym koncernie
  • wynagrodzenie podstawowe wzbogacone o atrakcyjny system premiowy
  • dostęp do najnowszych technologii
  • przyjazne środowisko pracy
  • pakiety socjalne
  • możliwość rozwoju zawodowego

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres katowice@grafton.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

IT and Telekomunikacja | Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Obsługa / serwis | Proces / usługi IT | Oprogramowanie | Produkcja | Inżynieria | Wsparcie | Programista | Inżynier | Helpdesk | Wsparcie techniczne | System Engineer