Połącz...

Inżynier Sprzedaży Instrumentów Laboratoryjnych

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138598

Dla naszego Klienta, międzynarodowego koncernu produkcyjnego o kapitale szwajcarsko-amerykańskim, który jest wiodącym dostawcą specjalistycznych rozwiązań ważących w związku z dynamicznym rozwojem sprzedaży, poszerzeniem struktur sprzedażowych linii produktowej dla laboratoriów, poszukujemy doświadczonego: Inżyniera sprzedaży.

Obowiązki:

  • bezpośrednia sprzedaż produktów działu laboratoryjnego
  • pozyskiwanie nowych Klientów z Regionu Południa
  • realizacja działań posprzedażowych oraz budowanie długofalowych relacji z Klientami
  • współpraca i koordynacja działań z pozostałymi pracownikami firmy
  • praca w systemie home office

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: chemia, biotechnologia, farmacja, inżynieria produkcji, automatyka)
  • min. 2,5-3 lata doświadczenia sprzedażowego w przemyśle w sektorze B2B
  • dyspozycyjność do pracy w terenie związana z wyjazdami służbowymi
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • dobra znajomość obsługi pakietu oprogramowania MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • samodzielność, sumienność i kreatywność w codziennej pracy
  • wysoka kultura osobista

Korzyści

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
  • praca z produktami i rozwiązaniami najlepszymi w swojej klasie
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe w międzynarodowym otoczeniu
  • atrakcyjny pakiet socjalny (rozszerzony pakiet prywatnej opieki medycznej, grupowe ubezpieczenie, Program MultiBenefit)

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/sprzedaz-marketing-logistyka/

Sprzedaż and Marketing | Produkcja and zakupy and logistyka | Sprzedaż | Agent | Inżynier | Kierownik / menedżer ds. kluczowych klientów | Badacz rynku | Kierownik / menedżer produktu | Przedstawiciel | Sprzedawca | Specjalista | Nabycie | Przemysł | Rozwój biznesu | Produkt | Sprzedaż | Regionalny | Sales analyst