Połącz...

Inżynier sprzedaży - branża metalowa

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 136601

Dla naszego Klienta, wchodzącej na polski rynek szwajcarskiej firmy z branży technicznej, poszukujemy inżyniera sprzedaży, który podejmie wyzwanie zbudowania sieci sprzedaży w Polsce.

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych Klientów przemysłowych
  • obsługa zapytań od Klientów i potencjalnych Klientów
  • prowadzenie konsultacji technicznych
  • współpraca z serwisem w zakresie instalacji sprzedanych produktów
  • realizacja działań posprzedażowych oraz budowanie długofalowych relacji z Klientami
  • prowadzenie analiz rynku i konkurencji
  • udział w działaniach promocyjnych i marketingowych

Wymagania

Wymagania:
  • wykształcenie o profilu technicznym, preferowana mechanika, metalurgia
  • doświadczenie w sprzedaży B2B dla przemysłu
  • dobra znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego
  • gotowość do pracy w terenie
  • prawo jazdy kat. B
  • postawa proaktywna
  • wysoka kultura osobista

Korzyści

Korzyści:
  • ciekawe, rozwijające stanowisko o wysokim stopniu samodzielności i decyzyjności
  • praca w międzynarodowym środowisku firmy z dużymi tradycjami
  • wynagrodzenie proporcjonalne do umiejętności, wzbogacone o premię
  • narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV w języku angielskim wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Sprzedaż and Marketing | Sprzedaż | Inżynier | Przedstawiciel | Specjalista | B2B | Techniczny | Przemysł | Sales representative