Inżynier rezydent ze znajomością j.niemieckiego - Automotive

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 139734

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży motoryzacyjnej. W związku z nowym projektem dla prestiżowej marki samochodów, poszukujemy inżyniera rezydenta posługującego się językiem niemieckim.

Miejsce pracy: Żory

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad procesami produkcyjnymi u dostawcy
  • reprezentowanie firmy podczas spotkań projektowych u dostawcy
  • kontrolowanie realizacji planów działania
  • kontrolowanie produkowanych części, raportowanie przyczyn niezgodności odpadów
  • wsparcie dostawcy przy dostosowaniu części przez szlifowanie, oczyszczanie odlewów

Wymagania

  • wykształcenie inżynierskie o profilu odlewniczym lub mechanicznym
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, znajomość języka angielskiego będzie atutem
  • doświadczenie zawodowe w pracy w branży motoryzacyjnej, doświadczenie w pracy projektowej
  • znajomość systemów zarządzania jakością specyficznych dla branży Automotive
  • samodzielność, odpowiedzialność
  • gotowość do częstych podróży służbowych (głównie między Niemcami a Polską)
  • gotowość do pracy w oparciu o samozatrudnienie

  • ciekawa, dynamiczna praca w ramach prestiżowego projektu dla ekskluzywnej marki motoryzacyjnej
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • elastyczna forma współpracy
  • stabilność współpracy

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=produkcja

Produkcja and zakupy and logistyka | Inżynieria | Inżynieria | Przemysł | Produkcja | Mechanika | Inżynier | Motoryzacja | Odlewnictwo | Metal | Projekt | Mechanical engineer