Inżynier procesu z j.angielskim Automotive – nowe uruchomienia

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137495

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży Automotive, w związku z uruchomieniami nowych projektów i dalszym rozwojem, poszukujemy osoby gotowej objąć stanowisko: Inżynier procesu z j. angielskim Automotive – nowe uruchomienia

Zakres obowiązków:

  • udział w projektach nowych uruchomień
  • identyfikowanie i analizowanie bieżących problemów z zakresu inżynierii produkcji
  • proponowanie i wdrażanie rozwiązań obejmujących zmiany w procesach i narzędziach
  • przygotowywanie raportów i zestawień wskaźników produkcyjnych
  • analizowanie i proponowanie działań usprawniających proces produkcyjny
  • kontrola nad dokumentacją procesu produkcji (tworzenie standardów i instrukcji stanowiskowych)
  • stałe ulepszanie procesów produkcyjnych w obszarze: jakości, precyzji dostaw, produktywności, bezpieczeństwa

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria produkcji lub pokrewne)
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikacje ustną i pisemną
  • co najmniej 2 lata doświadczenia na pokrewnym stanowisku w branży Automotive
  • praktyczna znajomość co najmniej jednego z procesów: obróbka mechaniczna, obróbka cieplna, montaż, prostowanie, odlewanie ciśnieniowe
  • praktyczna znajomość zagadnień i procedur związanych z organizacją i planowaniem produkcji, zagadnień związanych z eksploatacją urządzeń i linii technologicznych
  • umiejętność zarządzania zasobami produkcyjnymi
  • znajomość cyklu produkcyjnego i zaopatrzeniowego oraz metod statystycznych i zasad BHP

Korzyści

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość implementacji własnych inicjatyw i pomysłów
  • możliwość uczestnictwa w projektach nowych uruchomień
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w nowoczesnej firmie
  • ciekawe stanowisko w stabilnej organizacji o międzynarodowym zasięgu

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Mechanika | Inżynieria | Produkcja | Mechanik | Technik | Inżynier | Technolog | Inżynier procesu | Tłoczenie | Proces | Produkt | Produkcja | PLC | CNC | Obróbka skrawaniem | Motoryzacja | Odlewanie | Montaż |