Połącz...

Inżynier procesu- branża Automotive

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 10 dni temu
Nr Ref. 7-30-41195

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkującej z branży Automotive, w zwiazku z uruchomieniami nowych projektów i dalszym rozwojem, poszukujemy osoby gotowej objąć stanowisko: Inżynier procesu - branża automotive.

Zakres obowiązków:

  • identyfikowanie i analizowanie problemów z zakresu inżynierii produkcji
  • proponowanie i wdrażanie rozwiązań obejmujących zmiany w procesach i narzędziach
  • przygotowywanie raportów i zestawień wskaźników produkcyjnych
  • kontrola nad dokumentacją procesu produkcji (tworzenie standardów i instrukcji stanowiskowych)
  • stałe ulepszanie procesów produkcyjnych w obszarze: jakości, precyzji dostaw, produktywności, bezpieczeństwa

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria produkcji lub pokrewne)
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną
  • co najmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku Inżyniera procesu, technologa w branży Automotive
  • znajomość norm ISO 9001:2008, ISO TS 16949, ISO 14001
  • znajomość narzędzi jakościowych (APQP, PPAP, FMEA)
  • znajomość procesów obróbki CNC i termicznej, formowania - mile widziane
  • praktyczna znajomość zagadnień i procedur związanych z organizacja i planowaniem produkcji, eksploatacją urządzeń i linii technologicznych
  • znajomość cyklu produkcyjnego i zaopatrzeniowego oraz metod statystycznych i zasad BHP

Korzyści

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w międzynarodowej firmie
  • możliwość uczestnictwa w projektach nowych uruchomień
  • praca w stabilnej firmie z możliwością rozwoju w jej międzynarodowych strukturach

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Przemysł ciężki | Przemysł | Produkcja | Jakość | Inżynieria | Inżynier | Technik | Spawacz | Metalurgia | Metal | Odlewanie | Process engineer