Połącz...

Inżynier procesu - branża Automotive

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 133717

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży Automotive, w związku z uruchomieniami nowych projektów i dalszym rozwojem, poszukujemy osoby gotowej objąć stanowisko: Inżynier procesu - branża Automotive

Zakres obowiązków:

  • identyfikowanie i analizowanie bieżących problemów z zakresu inżynierii produkcji
  • proponowanie i wdrażanie rozwiązań obejmujących zmiany w procesach i narzędziach
  • przygotowywanie raportów i zestawień wskaźników produkcyjnych
  • analizowanie i proponowanie działań usprawniających proces produkcyjny
  • kontrola nad dokumentacją procesu produkcji (tworzenie standardów i instrukcji stanowiskowych)
  • stałe ulepszanie procesów produkcyjnych w obszarze: jakości, precyzji dostaw, produktywności, bezpieczeństwa

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria produkcji lub pokrewne)
  • co najmniej 1 rok doświadczenia na pokrewnym stanowisku w branży Automotive
  • praktyczna znajomość zagadnień i procedur związanych z organizacją i planowaniem produkcji, zagadnień związanych z eksploatacją urządzeń i linii technologicznych
  • umiejętność zarządzania zasobami produkcyjnymi
  • znajomość cyklu produkcyjnego i zaopatrzeniowego oraz metod statystycznych i zasad BHP
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Korzyści

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość implementacji własnych inicjatyw i pomysłów
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w nowoczesnej firmie
  • ciekawe stanowisko w stabilnej organizacji o międzynarodowym zasięgu

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Przemysł ciężki | Przemysł | Produkcja | Jakość | Inżynieria | Inżynier | Technik | Spawacz | Technolog | Metalurgia | Metal | Odlewanie | Proces |